Bid bond

Bid bond in 2 minutes

Get a deposit without paperwork and walking away from your computer in 3 steps

click fill the details pay online

Check how to do it - Video

Proceeding: Świadczenie usług polegających na przygotowaniu i dostawie posiłków profilaktycznych dla Zakładu EKO-REGION w Julkowie

Iwona Wróblewska
EKO-REGION
Deadlines:
Published : 29-09-2022 14:41:00
Placing offers : 06-10-2022 13:31:00
Offers opening : 06-10-2022 13:36:00
Procedure: Zapytanie ofertowe
Type: Service

Requirements and specifications

Szanowni Państwo,


informujemy o postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego w trybie zgodnym z regulaminem wewnętrznym organizacji.

Zapraszamy do złożenia ofert poprzez poniższy formularz elektroniczny.


Zastrzegamy, że postępowanie może zakończyć się brakiem wyboru oferty w przypadku: - niewystarczających środków na realizację zamówienia, - zmianę zapotrzebowania Zamawiającego.W przypadku pytań: 

- merytorycznych, proszę o kontakt poprzez przycisk "Wyślij wiadomość do zamawiającego" lub pod nr tel………..........  

- związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus czynnym od poniedziałku do piątku w dni robocze, w godzinach od  8:00 do 17:00.

  • tel. 22 101 02 02

  • e-mail: cwk@platformazakupowa.pl


Zaznaczamy, że oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia przez Zamawiającego jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy. 

Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.

Attachments

There are no attachments in this proceeding

Announcements

Buyer has not publish any additional messages

Subject of the request

No. Name Description and attachments Quantity
/ Unit
Net price / Unit Vat Gross price / Unit Currency Delivery address Attach
file
1 Przygotowanie i dostawa posiłków profilaktycznych Jesteśmy firmą zajmującą się gospodarką odpadami. Jeden z naszych zakładów (sortownia) znajduje się w Julkowie, gm. Skierniewice. W związku z obowiązkiem zapewnienia posiłków profilaktycznych (regeneracyjnych) dla naszych pracowników, proszę o złożenie oferty cenowej na przygotowanie i dostawę ww. posiłków do naszego zakładu, biorąc pod uwagę następujące warunki: 1. Przygotowanie na terenie własnego zakładu (kuchni), posiłków, o których mowa powyżej. 2. Dowóz posiłków w dwóch turach, w dni robocze (pon — pt), ok. godz. 10 oraz 18. W pierwszym przypadku będzie to 13 porcji, w drugim - 9 porcji. 3. Ilość posiłków będzie potwierdzana przez nas w dniu ich dostawy, do ustalonej godziny. 4. Dostarczane posiłki muszą być ciepłe, gotowe do spożycia. Wraz z posiłkami, każdorazowo odpowiedniej do ilości porcji ilości naczyń i sztućców jednorazowych, niezbędnych do spożycia posiłku przez pracowników 5. Posiłek musi spełniać wymagania przewidziane w Rozporządzeniu Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów. Wymagane będzie podpisanie oświadczenie, potwierdzające spełnienie tych wymagań, dotyczących kaloryczności i wartości odżywczych. Posiłki dostarczane będą w terminie od 01.11.2022r. do 31.03.2023r. W ofercie proszę zawrzeć informacje odnośnie • cenę jednej porcji posiłku, wraz z jednorazowymi naczyniami i sztućcami. • kosztu transportu/dostawy, • okresu płatności faktury. 1 pc. - (0)
Currency rates NBP , EUR: 4.6850 PLN

Criteria and formal conditions

No. Name Criterium weight Description and attachments Your suggestion or comment Attach file
1 Price 90% Offer value 0,00 PLN netto
0,00 PLN brutto
(0)
2 Warunki płatności 10% Przelew 30 dni od dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję" (0)
3 Termin realizacji - ... dni od otrzymania zamówienia. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję" (0)
4 Dodatkowe koszty - Wszelkie dodatkowe koszty, w tym koszty transportu, po stronie wykonawcy. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję" (0)
(0)
Unlock the form

The number of page views: 342